Hierbij de versie met de vlechtjes rood. Mvg
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoppa! 5 sterren voor Y-graphic design.
Super! Bedankt!

Hierbij..
Hoi Y-graphic design. Ik vind dit inderdaad ook de mooiste. Tekst doen we misschien anders, maar dat redden we zelf het gaat nu om het logo.
Zou je de vlechtjes rood kunnen maken? Nu zijn ze wit terwijl de rest van het haar rood is.

Geen commentaar
Goedeavond, hierbij een variant met het bovenlichaam en het streepje op zijn plek. Graag hoor ik uw reactie. Mvg
Bedankt voor de snelle actie. De commissie (Miryam) vindt hem toch mooier met het hele lichaam. Voorlopig zijn we tevreden met het resultaat.
Ik wacht nog even de rest van de wedstrijd af. Helaas heb ik de wedstrijd tot eind december gezet, ik had niet zo snel reacties verwacht.
Hoi, persoonlijk denk ik dat deze versie, dus Que-Rico, logo en dan .nl het mooiste is, maar dan het logo gevuld met het hele poppetje. Die versie zal ik spoedig nog even uploaden. Mvg

Geen commentaar
En nog een omrande versie, mvg
Bedankt voor de beoordeling! Graag hoor ik hoe dit logo in uw ogen nog sterker zou kunnen worden. Mvg

Geen commentaar
Zoals beloofd! Het logo met een traditionele Cholita en het streepje, twee varianten. Graag hoor ik uw feedback. Mvg
Erg leuk gedaan!
Bedankt! Graag hoor ik hoe het in uw ogen nog beter kan! Mvg
We zitten nog te twijfelen of het misschien leuk is als alleen het bovenlichaam van de cholita zichtbaar is, vanaf onderste hand t/m bolhoedje.
Streepje binnen de Cirkel vinden we niet zo mooi.
Met of zonder omrand twijfelen we nog over...

Geen commentaar
Het nadeel van dit logo is dat het streepje in que-rico.nl ontbreekt.
Het nadeel van dit logo is dat het streepje in que-rico.nl ontbreekt.
Goede avond, bedankt voor uw feedback. Ik ga er morgen direct mee aan de slag! Ik zal de doorgestuurde cholita in dit logo gaan verwerken en kijken of ik het streepje een plekje kan geven. U hoort van me. Mvg
graag. Van die cholita hebben we de rechten niet, dus probeer er aub wel iets anders van te maken. En zonder appelwangetjes, alstublieft.
Dat begrijp ik! Komt goed. Bedankt en mvg

Geen commentaar
Dit logo spreekt ons al redelijk aan! Zou de muts kunnen worden vervangen door een sympatieke cholita?
De cholita op deze tekening spreekt ons erg aan: http://4.bp.blogspot.com/-Iv2lWXFqJ20/UTY1QlR6SFI/AAAAAAAABWM/HohlhUI5V7o/s1600/cholita-y-llama.jpg

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Helaas is het in dit ontwerp lastig het streepje van que-rico.nl weer te geven. Het lettertype spreekt ons niet zo aan. Het andere logo, waar que rico niet omcirkeld is vinden we mooier, hoewel hier de muts beter tot zijn recht komt.

Geen commentaar