Logo Zonne-energie

Datum start: 17-08-2012

Datum einde: 31-08-2012

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
ellesanne

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zoeken een logo (mogelijk met slogan) welke kan worden gebruikt voor pilot die is gericht op een buurtinitiatief voor zonne-energie. "De SolarBuurt"

Bedrijfsomschrijving


De SolarBuurt is een stichting die als doel heeft nederlandse wijken de voorzien van zonnestroom systemen.

Doelgroep


In de SolarBuurt wonen mensen met een eigen woning, bewust omgaan met het milieu, maar ook graag besparen op de energierekening. Zij wonen met hun gezin in een veilige omgeving waar het sociale contact met buurtgenoten groot is.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Energiek, vrolijk, sociaal, sympathiek en breed toepasbaar. Vooral GEEN: standaard zonnetjes, stekkers of stopcontacten of standaard en veel gebruikte geel met groene logo's

Designer: Jeti Jeti
logo-jeti-z0ooL7ke

JetiJeti

Hier de inzending van mij. Ik heb er drie in kleur gedaan en één in zwart-grijs. Éen van de kleur logo's heeft een klein extraatje.
Ik hoor graag van u als u op en aanmerkingen heeft.

bldbsnssbldbsnss

Hallo jeti, dit logo is een tikje te speels en past niet bij de doelgroep naar ons idee

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.