Links verschillende lettertypes voor de bedrijfsnaam en rechts verschillende lettertypes voor de ondertitel. Ik ben benieuwd. Mvg Yvonne
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Wellicht zo duidelijker? mvg
zeker, maar dan vind ik de vorige toch leuker met het "sierige" lettertype. Alleen helaas te onduidelijk. En die C van LC groen vind ik het leukste zoals je dat eerder gedaan heb.

Geen commentaar
Zeker mooi! De 3e.. Die vind ik het leukste, alleen Sieraden en Kralen iets te onduidelijk. (zie mijn geüploade afbeeldingen voor voorkeur lettertypes)
Bedankt, ik ga het morgen aanpassen. Mvg Yvonne

En nog een andere variant. Mvg
Fijn zo dat ik ook de LC los zie, echter vind ik de andere LC mooier. Zou ik misschien een aantal lettertypes kunnen zien van alleen LuxoryCRW? (en dan de andere LC)

Is dit wat u bedoelt? Mvg

Geen commentaar
Zeker mooi, echter vind ik het lettertype van LuxoryCRW niet leuk (doordat het allemaal hoofdletters zijn)
En ik mis een beetje kleur (bijv: sieraden & kralen)