Geen commentaar
Madea Fashion - Made for Madea, logo en lettertype voor fashionlabel
Datum start: 17-03-2012
Datum einde: 31-03-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Nee helaas. Sorry, zowel met het lettertype als logo heb ik niets mee. Ook het woord Fashion wil ik niet in het logo verwerkt hebben.

Geen commentaar
Thanks! Idd een beeld met naam wat zowel bij elkaar als samen gebruikt kan worden. Het beeld komt bij mij alleen niet stoer, sportief en krachtig over. Ik zou zelf voor max. 2 kleuren kiezen en wat strakkere/rechte lijnen in het beeldlogo.
ok dank u. Ik ga verder

ook een stijlvol lettertype Bonnnie
Beste ontwerper, dank je wel voor je inzending!
Het logo zou ik graag in een eenvoudige abstracte beeldvorm/logo willen zien. Alleen een lettertype is niet voldoende. Het beeldlogo dient zowel samen als afzonderlijk van de naam Madea gebruikt te kunnen worden. Het lettertype is heel sierlijk, het mag wat stoerder, aangezien de collectie ook gemaakt gaat worden voor heren (en kindjes).
(zie labels als addidas en Nike)
m.vr.gr.

Geen commentaar
Beste ontwerper, dank je wel voor je inzending!
Het logo in de vorm van een M vind ik te gemakkelijk. Dit wordt al zoveel gebruikt. Graag wil ik een eenvoudig abstract beeld zien die zowel samen als afzonderlijk van de naam Madea gebruikt kan worden.
m.vr.gr.