Mediabureau zoekt logo en huisstijl

Datum start: 18-08-2011

Datum einde: 31-08-2011

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
Designers Mind

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkeling van logo en huisstijl, die op briefpapier, enveloppen en visitekaartjes te gebruiken zijn.

Bedrijfsomschrijving


Magazines&More is een onconventioneel mediabureau dat twee pijlers kent. Allereerst bedient het klanten met no-nonsense adviezen, met als doel optimale exposure in de media. Dus niet bedelen om aandacht via ingewikkelde en begrotelijke evenementen, maar vaak door simpelweg heel gericht, persoonlijk en op maat nieuws neer te leggen bij een journalist, waarvan van tevoren vaststaat dat deze er ook wat aan heeft. Het journalistiek netwerk van ons bedrijf is enorm, met name omdat de oprichters van de onderneming uit de uitgeefwereld afkomstig zijn. Dat verklaart ook de tweede pijler van dit bedrijf. Magazines&More is ook gespecialiseerd in ontwikkeleing van concepten voor gesponsorde media.

Doelgroep


Ondernemingen, die nationaal en internationaal actief zijn

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Graag voortborduren op concept dat reeds is gemaakt (zie bestand met gescand visitekaartje). Wit en blauw blijven onze favoeriete kleuren. Nieuw logo en huisstijl moeten modern en stijvlol ogen. Bij voorkeur de twee M's van Magazine@More hoofdrol laten spelen in logo. Graag ook in het voorstel toevoegen toepassing van huisstijl (inclusief logo) op briefpapier, enveloppen en vistiekaartjes.

Designer: Stylan Stylan
logo-stylan-JIq1T1xA

StylanStylan

Beste Hein,

Bij deze het ontwerp wat betreft de huisstijl. Graag een reactie op het ontwerp s.v.p.

MVG,
Styl@n

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stylan-Eb4ncudE

StylanStylan

Hallo,

Bij deze mijn inzending.
Graag een reactie op dit ontwerp s.v.p.

MVG,
Styl@n

HeinHein

Beste Styl@n,

Dank voor je inzending.
Ik vind deze tot nu toe in een van de beste. Modern, creatief. Ik houd deze in beraad.

vrgr,

hein

HeinHein

Beste Styl@an,

In vervolg op mijn eerste mail: is het mogelijk een visitekaartje en briefpapier te laten zien in combinatie met dit logo. Ik houd van een verrassende, moderne uitstraling, Mijn vistitekaartje moet bijvoorbeeld werkelijk een visittekaartje zijn van mijn bedrijf en geen verplicht nummer. Dat geldt ook voor het briefpapier. Kijk naar je voorstel uit.

Vrgr,

hein

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.