Bij deze een paar ideetjes van mijn hand. Kleur en lettertype kunnen natuurlijk eenvoudig aangepast worden, ik ontvang graag feedback!
MeneerBeer zoekt een logo!
- Wedstrijd van: MeneerBeer
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-10-2010
Datum einde: 10-11-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Orange Design,
Bedankt voor je inzending. Mooi ontwerp, maar de beertjes missen een eigen 'karakter'. Denk hierbij aan het meneer in de naam MeneerBeer. Wellicht biedt een aanpassing van het ontwerp uitkomst.
Mvg,
MeneerBeer

Geen commentaar

Geen commentaar