Mensen meekrijgen en projecten realiseren van start tot finish

Datum start: 15-04-2015

Datum einde: 06-05-2015

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Designmonkey.nl

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik zoek een logo voor mijn bedrijf dat ik ga gebruiken voor visitekaartjes en een website. Het logo moet uitstralen dat mijn bedrijf mensen meekrijgt en projecten deskundig, kostenbewust en van start tot finish realiseert. Organisaties of mensen, die mijn bedrijf inschakelen, kunnen daadkrachtig leiderschap, snelheid, samenwerking en enthousiasme verwachten. Wij zijn recht door zee en werken transparant. Ik twijfel nog over de naam van mijn bedrijf, maar denk aan 'groen licht', 'ruim baan' of 'meters maken.'

Bedrijfsomschrijving


Mijn bedrijf biedt projectmanagement en een flexibel kernteam van specialisten (financieel, juridisch, technisch, communicatie). Projecten, die ruimte of nieuwe mogelijkheden bieden, om beter te kunnen leven en/of te ondernemen. Denk aan glasvezelnetwerken (glasvezel voor iedereen, niet alleen stedelijke gebieden), bedrijventerreinen, woongebieden, sloopprojecten en infrastructuur. Daarbij werk ik samen met bewoners, ondernemers, gemeenten en specialisten om dit samen voor elkaar te krijgen. Het grootste deel van het werk is om mensen en allerlei organisaties mee te krijgen met de plannen. Daarnaast hebben wij veel ervaring met het aansturen van mensen/netwerken, financiële kennis en technische expertise om projecten op te starten en helemaal af te maken.

Doelgroep


Mijn bedrijf werkt voornamelijk voor de (semi)-overheid. Maar we werken ook veel samen met bewoners en bedrijven. Het logo moet dus ook die doelgroepen aanspreken.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Frisse kleuren. Het logo moet losstaand van de naam gebruikt kunnen worden.

Designer: uradesign uradesign
logo-logotip-dizajn-uradesign-TbWQtyl6

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logotip-dizajn-uradesign-SMszIDz6

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logotip-dizajn-uradesign-snggDVeS

Geen commentaar

JannekeGrambergJannekeGramberg

Dank je we Uradesign, Het idee met de mensen die elkaar vasthouden vinden we wel leuk. Maar we zoeken wat meer dynamiek en sprekender kleuren. Wat betreft bedrijfsnaam is er nog geen keuze, maar denk aan 'groen licht', 'meters maken' of 'ruim baan.'

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logotip-dizajn-uradesign-sBMxPdGS

Geen commentaar

JannekeGrambergJannekeGramberg

We kunnen dit ontwerp niet zo goed zien. Het lijkt op een ijsblokje. Maar dan begrijpen we het verband met het bedrijf niet zo goed. Wat bedoel je hiermee?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logotip-dizajn-uradesign-rZ3EbksS

Geen commentaar

JannekeGrambergJannekeGramberg

Ik zie in dit ontwerp 'ontsnappen uit de impasse.' Soort 'rood gevaar' waar je dan uitkomt. Gelukkig is het bedrijf niet alleen maar bezig met het oplossen problemen. Onze suggestie is dus meer flow en dynamiek. En misschien een doel waar et naartoe gaat. Nu ja, laat je creativiteit los zou ik zeggen! :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.