Geen commentaar
Modern logo + Beeldmerk voor nieuw Nederlands kledingmerk: Kleur
Datum start: 21-11-2012
Datum einde: 05-12-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Niet echt kapot van. Wat ik wel leuk vind is om een tweedeling jongens/meisjes roze/blauw in het ontwerp terug te zien.

ander kleurrijk diertje
Een hele verbetering wat ons betreft, maar we missen een beetje de bijzonderheid...

zelfde logo tegen een donkere achtergrond
Persoonlijk vind ik de lichte achtergrond mooier.

Het beeldmerk bestaat uit een moeder- of vaderhond en een puppy die in een felle kleur wordt gestoken. Honden spreken zowel ouders als kinderen aan, zeker als het om een high end markt gaat (denk aan jachthonden). De kleur van de pup kan afgewisseld worden, afhankelijk van het seizoen of de collectie.
Bedankt voor je inzending. Een origineel idee, maar spreekt ons toch niet echt aan. Misschien omdat wij niet veel met honden hebben.
Bedankt voor uw reactie. Pech dat ik dan uitgerekend de hond heb gekozen ;) Ik dacht juist jullie doelgroep hier mee aan te spreken. Mag ik vragen of u überhaupt wel interesse heeft in een dier als beeldmerk en welk dier uw voorkeur zou hebben?
Een dier is wel leuk, maar we hebben al wel heel wat dieren voorbij zien komen. Er moet wel een achterliggende gedachte bij zitten!