Ik heb de kameleon iets verfraaid.
Groeten Inge
Modern logo + Beeldmerk voor nieuw Nederlands kledingmerk: Kleur
Datum start: 21-11-2012
Datum einde: 05-12-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor deze puntjes op de i!
Bedankt voor deze puntjes op de i!

Beste opdrachtgever.
Hier zijn 2 opzetjes voor het logo.
Groeten Inge
Mijn eerste reactie was niet geheel positief, maar de details maken het toch wel mooie ontwerpen. Je houdt het eenvoudig, maar toch spannend.
Bedankt voor de 4 sterren.
Aanpassingen kunnen natuurlijk altijd.
Succes met jullie keuze :-)
Groeten Inge
Graag gedaan. Probeer nog even wat te sleutelen, kan niet precies aangeven waarom, maar het is nog geen 5 sterren. Kleur roze vind ik het lettertype wat leuker!