Beste opdrachtgever,
Hierbij de inzending van de opfrissing van jullie logo.
Ik koos voor een niet al te drastische verandering, aangezien jullie naam en ook beeldmerk al een bekendheid heft.
Ik koos ook voor 2 kleuren, paars voor Brussels en oranje voor Amsterdam. Ik post later nog mijn inzendingen van wagenontwerp en gebouw en dergelijke, tenzij u dit helemaal niks vindt. In dit geval gelieve mij even te verwittigen.
Met creatieve groet,
Pixellounge
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
2 kleuren vinden we een aardige suggestie, we zijn echter van mening dat het logo er niet duidelijker op geworden is.
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International