Geen commentaar
nederlandvve.nl
- Wedstrijd van: nederlandvve
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 31-10-2011
Datum einde: 05-11-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Sharon, dit logo vind ik leuker dan je andere inzending. Het dakje vind ik leuk en past bij het idee VvE. Kun je je nog wat meer laten inspireren door de logo\'s (en evt. kleuren) van de intiatiefnemers: vveamsterdam.nl en vandervossenvve.nl
We zoeken ook naar iets dat echt betrouwbaarheid uitstraalt. Kun je daar verder mee?

Geen commentaar