Geen commentaar
New Brand of Gin
- Wedstrijd van: pauldegoede
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 02-01-2014
Datum einde: 16-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


In dit logo heb ik gekozen voor het 'ouderwetse' gevoel, door een antieke klok te gebruiken. Daarnaast is de positie van 'the gentleman with a cane' veranderd. Hij staat nu in de klok, en duwt met zijn wandelstok de wijzer op 5 uur.
Vision, als ik dit werk zie verwonderd het mij dat je bij zoveel inzendingen pas 2 keer hebt gewonnen.
Heel professioneel!
4+
At 4+.
Thanx!
i mustly send 5-6 ideas, so the numbers grow fast.
i have seen your work, not half bad nether! keep the good work:)

Geen commentaar
Andere uitvoering van het logo, waarbij het poppetje niet hangt aan de wijzer, maar aan de letter. Ik ben voor de combi goud op zwart gegaan, om een gevoel van kwaliteit te creeren. Daarnaast heb ik ervoor gekozen om op de achtergrond van de verpakking de 'gentleman with a cane' af te beelden. Dit is een punt van herkenning, waardoor het een trademark kan worden (vergelijkbaar met 'the walking man' van Johhny Walker).

Geen commentaar
Initiele logo, waarbij het poppetje op uw verzoek is aangepast.

Geen commentaar
Bijgevoegd een rustigere uitwerking van mijn eerder gestuurde logo.

Hallo mr. de Goede,
Bijgevoegd het logo met aangepast poppetje. Daarnaast heb ik een aantal andere ideeen toegevoegd. Ik ga het nu verder uitwerken zodat u een beeld krijgt van hoe het er als eindproduct uit zou kunnen zien.
Het nieuwe poppetje staat voor kwaliteit, vormgegeven als een 'gentleman with a cane' (ipv wandelstok kunnen we ook kiezen voor een paraplu).
beste Ryo,
je hebt geweldig inzendingen gestuurd met een inderdaad kwaliteit uitstraling.
We zullen jouw nieuwe ontwerpen voorleggen aan het panel.
Dank en groet,
Paul

Just a little mock up, to show you what it would look like on a bottle and a deluxe packaging.
If you like it, i am ready to work with you on your future branding.
beste Ryo, welke een geweldige uitvoering heb je gemaakt, dank daarvoor! Het biedt een mooie mix aan tussen oud en nieuw. Goed lettertype en opmaak, je bent degene die goed meedenkt en complete uitvoering laat zien. We zullen je ontwerp aan het panel presenteren. We weten nu nog niet of het Buster Keaton popje mag, wellicht heb je een nog ander leuk ludiek poppetje dat aan de wijzer hangt. of helemaal weghalen, we weten dat nog niet.
Wordt vervolgd.
Paul
Ryo, heb je een voorbeeld van een ander leuk popje in silhouette?
Ja uiteraard , ik kan nu een ander maken.

Beste opdrachtgever, Hierbij mijn voorstel voor uw logo.
een retro style met een premium gevoel.
aanpassingen zijn natuurlijk altijd mogelijk.
Ik ontvang graag uw feedback.
met vriendelijke groet
Ryo
Visionstudio7@hotmail.com