Nog wat varianten...
Datum start: 15-05-2012
Datum einde: 04-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Oei. Deze vind ik wel sterk!

Geen commentaar
te lief

Geen commentaar
doet mij sterk denken aan De Tuinen

Geen commentaar
Deze vind ik wat minder..

Het blaadje staat voor duurzaam. Door het robuuste lettertype en de robuuste uitstraling van de rand om het beeldmerk krijgt het een kwaliteits uitstraling. Ik ben heel benieuwd naar je mening. Mvg. Kaluma

Geen commentaar
Je kunt het logo (evt. met veranderende letterkleur) op verschillende achtergronden toepassen, ook op een foto.
Hi Kaluma, bedankt. Dat kan inderdaad. De inzendingen tot nu toe overziend denk ik toch dat ik de naam Earth in combinatie met een wereldbol dubbelop vind. Ik zie als beeldmerk liever iets wat staat voor leven, kwaliteit, duurzaam. Kan je daar nog eens over denken?
Zeker!

Geen commentaar

Ik krijg door het commentaar op andere logo's het idee dat het nog wel wat anders mag dus heb ik 'm nog eens even helemaal aangepast. Ik ben benieuwd wat je er van vindt.
Hi Kaluma, Kies je bewust voor een witte achtergrond of kan dit ook een andere kleur zijn?
Ik neem aan dat je op briefpapier voor een witte achtergrond kiest. Ik weet niet waar het verder op komt? Op labels? op de producten zelf? En zo ja, wat voor kleur hebben die? Wellicht is een groene achtergrond het meest voor de hand liggend? Ik zal wel wat kleurvarianten toevoegen om daar een beeld bij te krijgen.

Geen commentaar

Geen commentaar
hi Kaluma, Thanks for your entries. I like this one better. The drop which is also a globe.
Thanks/Dank je wel.