nieuw clean en fris logo voor een reeds bestaand software ontwikkelbedrijf

Datum start: 29-05-2018

Datum einde: 05-06-2018

Totaal budget: € 269.00
Nieuwste inzending
Book cover
sariaka

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het bedrijf heeft nu een logo dat sinds de oprichting ruim 45 jaar geleden is gekozen en sindsdien niet meer met de tijd is meegegaan.
Het betreft een familiebedrijf (2e generatie nu) wat zich richt op software ontwikkeling op zowel detacheringsbasis als projectbasis (div. vestigingen in NL en 1 in Duitsland)
Het huidige logo bevat een driehoek (triangel) wat men graag terug wil zien in het nieuwe logo. De gedachte hierachter is de samenhang tussen mensen, technologie en business. Verder zijn er geen wensen/beperkingen maar laten wij dit over aan de creativiteit van de ontwerper.


Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: Roose Roose
logo-roose-CJ2l8Vkm

RooseRoose

Het logo is ook mogelijk in meerdere kleuren. Of in enkele kleuren. Het is maar net wat u mooi vind. Of wat voor kleur u per afdeling / expertise wil toezeggen.

MiliGMiliG

COPIED .... https://www.pinterest.com/pin/585960601489556102/
change is reversed the copied material and coloured it removing black lines

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-roose-Bgj2KdMm

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.