Goedemiddag,
Hierbij een nieuwe versie, hoop dat het in de smaak valt!
mvg, Terry
Nieuw duikbedrijf Caribisch Nederland
- Wedstrijd van: Michel Kloet
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 12-11-2015
Datum einde: 02-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedemiddag,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo.
Ik heb gekozen voor de naam "Bon Bini", wat welkom betekent in het papiamentu. Als ondertitel heb ik "dive & dream" gebruikt, als knipoog naar bed & breakfast, wat meteen de lading dekt. Qua kleurgebruik heb ik de kleuren van de vlag van Bonaire gebruikt, waarmee het een uniek karakter meekrijgt, wat ook weer de nadruk legt op het unieke karakter van uw accomodatie.
ik hoop dat het u bevalt!
mvg, Terry
Dag terry,
Dank voor het logo en de uitleg erbij. We vinden het lettertype en de zeesterren erg leuk. Wij wonen en werken al enige jaren op Bonaire en zien de worden Bon Bini erg vaak in het straatbeeld. Nu hebben we de volgende naam bedacht: Pelican Place. De kleuren van de letters zouden we graag in wat wij noemen azur blauw hebben. Tot slot willen we graag in het logo een grafische afbeelding van een pelikaan zonder al te veel detail. Het geheel moet mooi zijn op briefpapier, t-shirst etc. Grtz Michel
Hoi Michel, bedankt voor de feedback. Leuke naam, ik ga er zsm mee aan de slag. Is er ook een ondertitel voor het logo gewenst, of alleen Pelican place? Mvg, Terry
Dag terry, in de ondertitel moeten de sterren met het lijntje echt blijven, vinden we erg leuk. De ondertitel zou misschein kunen zijn : diving & dreaming
Gtort, michel