Beste John,
Hierbij een logo met beweging en dynamiek :)
Alice
Nieuw fris logo voor onze tennisvereniging
- Wedstrijd van: john.dekoning
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 25-08-2017
Datum einde: 01-09-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste,
Hierbij stuur ik u mijn bijdrage voor uw logo. Ik kom zelf uit Dordrecht en heb weleens op uw club gespeeld, heel grappig.
Alice
Bedankt voor het ontwerp. Ik denk toch dat we een iets dynamischer logo zoeken.
Er is een logo ontwerp bij dat wel erg lijkt op tennischannel.com