nieuw hip logo voor advocatenkantoor dat geen standaard advocatenkantoor is!

Datum start: 16-01-2018

Datum einde: 23-01-2018

Totaal budget: € 269.00
Nieuwste inzending
Book cover
tennisloool

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een fris, stoer en hip logo voor een advocatenkantoor. Wie kan dat voor mij maken? Ik zie genoeg mooie logo's voorbij komen, dus heb er alle vertrouwen in dat dat gaat lukken met deze wedstrijd.

Ik ben sinds 2014 eigenaar van Schreurs Advocatuur. Destijds heb ik zelf een logo gemaakt, maar dat logo verdient wel een update. Het oude logo is bijgevoegd. Ik ben advocaat, maar werk niet op de ouderwetse manier. Zo zit mijn kantoor in een bedrijfsverzamelpand, is de drempel laag en vind ik persoonlijk contact belangrijk. Kwaliteit staat daarbij wel voorop. Maar dat met gewoon persoonlijk contact en betrokkenheid.

Wat wil ik?
Op zich ben ik met de kleurstelling van het oude logo (zie bijlage) wel tevreden, maar ik ben er niet aan gebonden. Het mag een andere kleur, maar ik wil zeker geen standaard (saai) advocatenlogo. Het mag juist fris, hip en niet standaard. Wel met de naam Schreurs Advocatuur geschreven.

Voorbeelden van wat mij aanspreekt (en niet) zijn bijgevoegd. Zie onder favoriete logo's.


Bedrijfsomschrijving


Ik behandel zaken op het gebied van familierecht (zoals scheidingen, alimentatie, omgangsregelingen) en contractenrecht (opstellen overeenkomsten voor bedrijven, incasso's, wanprestaties).

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Als bijlage 2 wat logo's die mij aanspreken. Die van Geflipt vindt ik echt heel leuk. Die stijl, maar dan net iets meer geschikt voor advocatuur (iets meer zakelijke uitstraling) spreekt mij aan. Vetvis ook erg leuk (maar deze kleur niet). Milk Flour qua kleur mooi, maar logo niet strak genoeg.

Als bijlage 3 logo's die mij niet aanspreken. Dat is meer het standaard verhaal dat je verwacht bij een zakelijke dienstverlener.

Designer: VirtualLies VirtualLies
logo-virtuallies-5uI7DW0u

Geen commentaar

Schreurs AdvocatuurSchreurs Advocatuur

thank you Dagmar.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-virtuallies-5HyOPdcu

VirtualLiesVirtualLies

Hi,
attached two versions with the requested change,
kind regards, Dagmar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-virtuallies-OC91VSEq

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-virtuallies-NZpIhZqq

VirtualLiesVirtualLies

Hello,
attached my first proposal for your contest in two variations ;)
Kind regards, Dagmar

Schreurs AdvocatuurSchreurs Advocatuur

I really like this proposal.

VirtualLiesVirtualLies

Good morning and thank you for your rating and feedback ;)
Do you have any suggestions to improve my design?
Kind regards, Dagmar

Schreurs AdvocatuurSchreurs Advocatuur

if you place 'advocatuur' right above it? Or will it become too static?

VirtualLiesVirtualLies

You mean without the bow, the letters just in one straight line?

Schreurs AdvocatuurSchreurs Advocatuur

Yes, that's what I mean.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.