Goedemiddag,
Bij deze mijn voorstel voor het nieuwe logo van Cartoonwinkel. Ik zie uw reactie graag tegemoet!
Vriendelijke groet,
Stephan Geerling
Triplon bv
nieuw Hip logo voor Cartoonwinkel.nl
- Wedstrijd van: Cartoonwinkel
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 3
Datum start: 29-09-2012
Datum einde: 20-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Stephan, bedankt voor de inzending. stap in de goede richting. Wat ik leuk vind is de eenvoud, maar het is hem nog niet, heeft nog niet de wow factor. ik mis nog de .nl erin, en letters wil ik graag niet 'aflopend' maar front gepresenteerd. Als je begrijpt wat ik bedoel..