In deze versie heb ik een beeldelement gemaakt dat bestaat uit de B met daarin een M verwerkt. In dat beeld zijn kogelgaten te zien die op sommige plaatsen voor de helft te zien zijn. Daardoor ontstaan er vormen die op borsten lijken. Dit om er een sexy uitstraling aan te geven, maar niet té. Hierbij heb ik een pay off bedacht die betrekking heeft op mooi plaatjes als op goede schoten.
Nieuw logo Bullet Models gezocht!
- Wedstrijd van: Bullet Models
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-11-2015
Datum einde: 14-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



In dit ontwerp is de kogel een lippenstift geworden om er een sexy tintje aan te geven.

Een variatie op mijn eerste ontwerp waar vingers een kader vormen om een goed beeld te krijgen van bijvoorbeeld een model. Hier is dat kader gevormd door met de twee L’en te spelen.

De afbeelding laat vingers zien die een beeld kaderen. Een veelgebruikt hulpmiddel voor fotografen om een een juist beeld te krijgen. Bijvoorbeeld van een model.