Geen commentaar
Nieuw logo gezocht voor hamburger restaurant
- Wedstrijd van: Danny Tuijtelaars
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-07-2020
Datum einde: 08-07-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Dank voor de beoordeling, bij deze een update van beide voorstellen.

Geen commentaar
Beste,
Bij deze 2 voorstellen.
Ik hoor graag wat u er van vindt, feedback is welkom.
Een creatieve groet,
Toobe.art | Beatrice
Hoi! Heb je wellicht de mogelijkheid om deze in andere kleur combinatie(s) aan te leveren?

Geen commentaar
De letters op deze manier gepresenteerd is goed. Zou je wellicht iets kunnen doen met de burger aan de linkerkant? Andere positionering of minder 'kinderlijke' afbeelding.