Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Bij deze presenteer ik mijn 2e ontwerp. Ik kijk uit naar uw reactie.
mvrgr Ted

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn deelname aan de door u uitgeschreven wedstrijd. Ik kijk uit naar uw reactie.
Mvrgr Ted
Dag Ted hartelijk dank, voor je inzending, We vinden de kleuren nu wat hip/mode achting. Graag zien we het ontwerp nog met wat exclusievere kleurstelling en wat uniekere, doch moderne font/lettertype.
Hartelijk dank voor uw reactie. Ik ga kijken of ik uw opmerkingen kan verwerken in een aangepast ontwerp. Kom ik snel op terug. Fijne avond. Mvrgr Ted