Bijgaand een variant met andere pay-off.
Groeten, Gaby
Nieuw logo voor Goedkopeautoverzekering.nl + favicon
Datum start: 24-09-2011
Datum einde: 08-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dit is ook al mooi. Met dit logo kunnen we echte alle kanten uit!
Bedankt!

Bijgaaand een opzet met de regel eronder.
Super bedankt voor de snelle aanpassing. Ik heb het ontwerp goed bekeken en ik weet niet hoe het komt maar de aanvullende tekst komt bij uw logo niet echt tot zijn recht. Ik heb het gevoel dat er nog iets ontbreekt maar kan niet zeggen wat. Misschien is het wel een dun lijntje onder de letters van goedkopeautoverzekering.nl of anderszins. Misschien dat u daar nog eens over na kunt denken. Maar het logo zelf blijft sterk. Mvrgr, Johan
Opmerking tbv bovenste regel. Misschien is het het woordje \"en\" dat deze regel tekst te speels maakt vanwege het handgeschreven lettertype?

Bijgaand mijn opzet in verschillende varianten in het paars/grijs
Groeten, Gaby
Dank voor deze varianten. Ik vind de 3e regel het mooist.
Ik heb het ontwerp nog eens goed bekeken. Zou u onder het logo de tekst: Vergelijken en direct verzekeren willen plaatsen? Zie ook de andere inzendingen met of zonder tekentje voor de tekst. Deze regel tekst geeft net iets meer en kunnen we altijd variëren. Ik ben benieuwd!

Geen commentaar
Dit is de favicon op ware grootte. Alleen rekt brandsupply het weer uit. Even dubbelklikken totdat die opent in een apart scherm en dan is het duidelijk hoe de favicon er op ware grootte uitziet.
Groeten,
Gaby
Bedankt
Gaby, ik heb een aantal ontwerpen ontvangen in de kleuren paars/grijs (Zie laatste inzending Esther). Die kleuren staan mij wel aan. Zou u uw ontwerp willen aanpassen naar die kleuren?

Geen commentaar
Omdat ik absoluut niet kan kiezen heb ik de kleuren allemaal met 1 ster beoordeeld. Dit geldt dus niet voor het ontwerp!!! Wat is dat moeilijk zeg om een kleur te kiezen. Zeker omdat deze bepalend wordt voor de website en huisstijl.
Ik moet zeggen dat de kleur van het 1e ontwerp me vooralsnog goed bevalt.
Dank voor het maken van dit ontwerp. We laten het een tijdje bezinken.
Groet. Johan
Het is ook heel moeilijk om kleuren te kiezen en vooral van een beeldscherm. Ik weet niet of het iets uitmaakt, maar het eerste logo heeft ook mijn voorkeur.

Geen commentaar

Bedankt voor de positieve feedback. Ik zal drie kleurstelling uploaden. Natuurlijk pas ik de favicon ook in de gewenste kleur aan.

Geen commentaar
Ook de favicon ziet er heel mooi uit.
Knap gemaakt.
Zou je favicon als voorbeeld op ware groote kunnen tonen?

Geen commentaar
Wauw, schitterend strak logo Dit ontwerp maakt meteen een sterke en goede indruk. U heeft hem in de kleur van onze huidige website gehouden. Dat was niet percé nodig omdat we op basis van het nieuwe logo een nieuwe site + huisstijl gaan maken.
Bent u bereid om op basis van dit ontwerp eens een aantal andere kleurstelling te gebruiken waarvan u denkt dat deze goed en betrouwbaar overkomen? Deze zullen bepalend worden voor de rest.