hierbij een aangepaste versie van kleuren aangezien de oorspronkelijke kleuren niet per definitie van toepassing waren.
Ook nog 3 voorstellen voor favicons.
Nieuw logo voor Goedkopeautoverzekering.nl + favicon
Datum start: 24-09-2011
Datum einde: 08-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



hierbij 2 versies, 1 extra met dunne omlijning in afstekende kleur.
Hij is mooi geworden. De bovenste heeft mijn voorkeur. We laten het ontwerp een tijdje op ons inwerken. Hartelijk dank voor de inzendingen. Ik heb bewondering voor uw creativiteit. Groet Johan

deze keer een strakke variant en net als in het eerste ontwerp springen de G en A eruit. Ik heb geprobeerd het effect in de naam zelf te leggen.
Ik ben niet zo gecharmeerd van het open lettertype. Dit komt minder hard/duidelijk over. De verbinding tussen de A en de tekst pakt goed uit. Kunt u dit combineren met het lettertype van uw vorige ontwerp?

Bedankt voor de feedback.
Hierbij een nieuw ontwerp zoals u gevraagd had.
De 2 balkjes onder de naam kunnen volgens mij mooi als link dienen.
met vriendelijke groet,
Toverberg
Zohee dat is echt weer een heel andere insteek. Ik heb hem even \"ingepast\" op onze website en dat ziet er goed uit.
Dank voor dit originele ontwerp.
Dit ontwerp kent het volgende \"probleem\". Het onderschrift kunnen we alleen op onze website gebruiken. Op onze polissen en briefpapier willen we alleen het logo gebruiken. Als ik nu de balkjes wegdenk, vrees ik dat het logo té eenvoudig wordt. Maar goed en wel, op de site ziet het er goed uit.
Zou u nog een variant willen maken zonder balkjes zodat we later altijd nog balkjes met diverse inhoud eronder erbij kunnen plaatsen?

Geen commentaar
Ziet er mooi uit. In vind hem heel apart. Moet er even aan wennen.
Uw idee is erg origineel. Bent u bereid nog een origineel ontwerp te maken met dit keer een beeldmerk erbij of iets extra\'s zodat het echt een logo wordt? Mag ook met onderschrift: Vergelijken en direct online verzekeren,
Ben zeer benieuwd.