Nieuw logo voor onze branchevereniging zie www.bvob.eu
Wedstrijd gegevens:
Pakket zilver
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
In 1999 is de Branche Vereniging Ondernemers Begraafplaatsbeheer (BVOB) opgericht met als één van haar hoofddoelen: het ontwikkelen, toepassen, instandhouden en waarborgen van afspraken op het gebied van de kwaliteit van grafruimings- en grafdelvingswerkzaamheden in Nederland, door periodieke uitwisseling van ervaringen, ontwikkelingen en continue verbetering van werkprocedures/methoden, certificering, samenwerking en verbetering van de individuele prestaties.
De bedrijven die zijn aangesloten bij de BVOB zijn bekend met onder meer de vigerende (stringente) wet- en regelgeving in deze sector (Wet op Lijkbezorging, Arbeidsomstandighedenwet, milieu-, locale en andere soorten van wetgeving). Uiteraard beschikken zij over de juiste arbeids- en beschermingsmiddelen en hebben daarnaast deskundig, intern opgeleid en uiterst taakbewust personeel in dienst.
Door het inschakelen van deze gespecialiseerde bedrijven kunt u onaangename ‘verrassingen' (zoals het niet botvrij opleveren van graven, onvoldoende beschermende maatregelen etc.) worden voorkomen en kunt u er van uitgaan dat werkzaamheden op het gebied van grafdelving, grafruiming, opgraving, grafrenovatie en (her)inrichting op deskundige wijze en volgens de in deze maatschappij geldende normen en waarden plaatsvinden.
Doelgroep:
Beheerders van begraafplaatsen en kerkhoven.
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Rood en Blauw
BureauKomma
-
-
Toelichting van de designer BureauKomma:
Goedeavond,
bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. koos
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-