Nieuw logo voor onze branchevereniging zie www.bvob.eu

  • Wedstrijd van: bvob1
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 29-11-2014

Datum einde: 26-12-2014

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
Egto

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een sprekend logo die gebruikt gaat worden door de leden voor advertenties en op hun briefpapier. En uiting op beurzen en de website.

Bedrijfsomschrijving


In 1999 is de Branche Vereniging Ondernemers Begraafplaatsbeheer (BVOB) opgericht met als één van haar hoofddoelen: het ontwikkelen, toepassen, instandhouden en waarborgen van afspraken op het gebied van de kwaliteit van grafruimings- en grafdelvingswerkzaamheden in Nederland, door periodieke uitwisseling van ervaringen, ontwikkelingen en continue verbetering van werkprocedures/methoden, certificering, samenwerking en verbetering van de individuele prestaties.
De bedrijven die zijn aangesloten bij de BVOB zijn bekend met onder meer de vigerende (stringente) wet- en regelgeving in deze sector (Wet op Lijkbezorging, Arbeidsomstandighedenwet, milieu-, locale en andere soorten van wetgeving). Uiteraard beschikken zij over de juiste arbeids- en beschermingsmiddelen en hebben daarnaast deskundig, intern opgeleid en uiterst taakbewust personeel in dienst.

Door het inschakelen van deze gespecialiseerde bedrijven kunt u onaangename ‘verrassingen' (zoals het niet botvrij opleveren van graven, onvoldoende beschermende maatregelen etc.) worden voorkomen en kunt u er van uitgaan dat werkzaamheden op het gebied van grafdelving, grafruiming, opgraving, grafrenovatie en (her)inrichting op deskundige wijze en volgens de in deze maatschappij geldende normen en waarden plaatsvinden.

Doelgroep


Beheerders van begraafplaatsen en kerkhoven.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Rood en Blauw

Designer: nico1984 nico1984
logo-nico1984-URxYp1P6

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-nico1984-Q7jVBsf2

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-nico1984-Ot63a7t2

nico1984nico1984

Beste opdrachtgever,

Bij deze mijn inzending voor het logo ontwerp.

Ik heb uw website bekeken en en gekomen tot een logo met het behoud van het oude beeldmerk gegoten in een nieuw jasje, verder een ingetogen stijl aangehouden.

Zie graag uw reactie tegemoet!

vriendelijke groet

Nico

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.