En een 3e variant in zwart wit. Om het iets meer in het oog te laten springen heb ik de oogjes in de o's blauw gelaten.
De verloop van zwart naar wit geeft nu nog mooier het verbeterende zicht weer: vanuit het donker verrijst het betere zicht: Beter Zicht!
Met vriendelijke groet,
Robert van der Veer
Studio Het Zwarte Schaap
Nieuw logo voor Optiekzaak : " Beter Zicht Optiek & Optometrie "
- Wedstrijd van: frankmestebeld
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 15-02-2012
Datum einde: 22-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Erg mooi gemaakt

Beste Frank,
Hierbij een aanpassing op het eerste ontwerp.
Ik heb de b vervangen door een montuur, en gekanteld, zodat het weer op een B lijkt, waardoor het plaatje wat mij betreft af is.
Ik hoop dat je het een verbetering vindt ten opzichte van mijn eerste ontwerp.
Met vriendelijke groet,
Robert van der Veer
Studio Het Zwarte Schaap

Beste Frank,
Hierbij mijn inzending. Ik heb toch iets meer kleur gebruikt dan opgegeven. Hoewel m'n eigen site ook zwart wit is, en ik het erg mooi vind, is het tegelijkertijd ook MAAR zwart wit. Ik heb dmv een kleurverloop de verheldering proberen weer te geven ie mensen ervaren als ze beter zien.
Verder alleen typografie, met simpele oogjes. Strak maar effectief.
Ik hoop dat ik een beetje in de richting zit van wat je zoekt.
Met vriendelijke groet,
Robert van der Veer
Studio Het Zwarte Schaap