Bij deze nog een andere variant, met 2 figuurtjes/poppetjes die we eventueel namen kunnen geven, en daarmee een \'lading\' geven zodat ze opzichzelf staand ook een bestaansrecht hebben :)
Datum start: 05-12-2011
Datum einde: 19-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Mido,
Mooie creatie! Deze poppetjes kunnen we ook gebruiken in de andere reclame en is dus zeker erg interessant.
Heb je nog andere varianten in de pen met deze figuurtjes?
Hi Floriaan, als ik zal nog is wat variaties uploaden komende dagen.
Hi Floriaan, ik was benieuwd of jullie er al uit waren? wellicht moeten we even mailen: info@mido-design.nl

Op deze manier zou je de blokjes, los beeldmerkje, ook los kunnen inzetten en gebruiken. Zo ook het letter logo.
Ziet er erg goed uit.
Zo kunnen de blokjes ook gebruik worden bij aanbiedingen of als kortingsaanduiding.
Heb je ook een idee waarin de blokjes wat groter staan en wellicht ook gekanteld ? Meer 3D dus?
Gr,

Zoals je ziet zou het best wel goed kunnen werken, alleen heeft de website dan een kleur/stijl update nodig.
Dank voor deze beeldvorming. Ziet er erg goed uit.
Zou alleen een beeld willen zien waarin het kenmerk groter is, en de tekst niet aan elkaar staat. Een beetje zoals het nu is, anders is de naam in onze ogen iets te lang.
Bedankt voor je portofolio. Ziet er erg goed uit.
Ik zal je in ieder geval benaderen na deze wedstrijd, of je hem wint of niet.
Gr,
Floriaan

Hi Floriaan,
Bij deze een gecombineerde versie.
In gebruik van diverse uitingen kun je erg veel met de \'touwtjes\'. Alof het er \'echt\' hangt :)
Wellicht heb je suggesties voor een figuurtje/karakter die verwerkt kan worden.

...
oops... vergeten de link naar mijn portfolio te posten :)
bij deze:
http://www.mido-design.nl/
http://cargocollective.com/michaelmaaskamp

Hi Floriaan,
Bij deze wat verschillende inzendingen. Ik heb het nog niet té ver uitgewerkt, omdat ik een beetje wil aftasten welke kant jullie op willen.
Ik hoop dat ik een beetje in de richting kom :)
In de beschrijving lees ik ook dat jullie naast het logo op zoek zijn naar een vaste partner in reclame uitingen. Neem eens een kijkje in mijn advertising portfolio en kijk is rond tussen de mooie merken waar ik voor werk.
Wie weet komt hier iets moois uit.
Eerst maar is je reactie afwachten :)
grt Michael
Beste Michael,
Bij beide inzendingen zie ik wel iets wat mij aanspreekt. Vooral het slogan en de 2 lusjes bij het tweede logo en de kleuren en het opvallende kenmerk bij het eerste.
Wij zijn op zoek naar een logo die (net zoals Bart Smit, ToysXL, Intertoys, Bol.com etc.) een herkenbaar kenmerk hebben. Het lego steentje in het eerste ontwerp bijvoorbeeld is erg leuk. Kun je daar iets met 3D mee wellicht?
Ben benieuwd naar je volgende inzendingen. We zijn zeker op de goede weg zo.
Gr,
Floriaan
oops... vergeten de link naar mijn portfolio te posten :)
bij deze:
http://www.mido-design.nl/
http://cargocollective.com/michaelmaaskamp