Nieuw professioneel logo voor bestaande webwinkel in Poppenwagens en Poppen

Datum start: 18-02-2014

Datum einde: 01-03-2014

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
immi2000

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor onze webwinkel www.poppenwagen-webwinkel.nl zijn wij op zoek naar een nieuw en fris logo. Onze website gaan we in een nieuw jasje steken met als basiskleuren wit en hardroze (ongeveer de kleur van het roze bolletje van het brandsupply-logo, we hebben nog geen specifiek kleurnr gekozen). Teksten mogen in zwart geschreven worden of een combinatie van genoemde kleuren. Extra's in bv zilverkleur vinden we ook erg leuk maar is geen must. Het huidige logo (953 pixels breed en 197 pixels hoog) willen we vervangen door een strakker en professioneler logo in dezelfde afmeting. We zijn 1 van de grootste aanbieders van poppenwagens en toebehoren in Nederland maar willen desondanks wel het knusse gevoel behouden op de website. Het huidige lettertype in het logo is Kirsten ITC. Dit is geen must maar geeft wel een bepaalde speelsheid aan die we zoeken. We willen in ieder geval terug laten komen de naam : Poppenwagen-Webwinkel.nl (met streepje en .nl er bij) waarbij het woord webwinkel kleiner geschreven mag zijn. Ook mogen er figuren gebruikt worden (bv een getekend kindje wat met een poppenwagen door het logo loopt). Ons thema (Alles voor de pop en de poppenmoeder) mag als tekst ook terugkomen in het logo. Leuk detail is dat wij met onze webshop op 10 februari jl. landelijke winnaar zijn geworden van de verkiezing tot Leukste Webshop. Deze titel willen we niet in het logo terug laten komen. Ook de huidige toevoegingen (betaalmethoden, telefoonnummers enz willen we niet meer in ons logo laten terugkomen)

Bedrijfsomschrijving


Poppenwagen-webwinkel.nl is een online winkel met als hoofdproduct poppenwagens. Daarbij verkopen wij ook accessoires voor poppenwagens zoals luiertasjes. Ook hebben wij poppen in ons assortiment. Voor deze poppen verkopen wij ook weer allerlei accessoires zoals poppenkleertjes, poppenmeubeltjes, poppenbadjes enz. Ons thema is : Alles voor de pop en de poppenmoeder.

Doelgroep


Onze klanten zijn voornamelijk ouders en grootouders van meisjes in de leeftijd van 1 tot en met ongeveer 7 jaar.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kleuren wit en hardroze (hardroze is vrije keus maar we zoeken een kleur in de richting van het roze bolletje van het brandsupply-logo) met eventueel tekst in zwart of combinatie van zwart en bijvoorbeeld roze. Een tekening van een poppenwagen en of kindje mag ook met deze kleuren combinatie.

We we ook erg mooi vinden (geen verplichting) is met zilverkleur bijvoorbeeld sterretjes of kroontjes of iets om het sprankelend te maken.

Wij zouden het ontwerp ook graag in grotere/hogere resolutie willen ontvangen.

Designer: Shanax Shanax
logo-shanax-UVZK4Rpw

ShanaxShanax

Hallo, hier nogmaals de ontwerpjes. De streepjes weggehaald bij die u het beste vond. En paar nieuwe ontwerpjes. Kijk uit naar uw reactie.

PWWBrand01PWWBrand01

Een paar keer op me in laten werken en ik vind het ontwerp rechts onder (met roze sterretjes) het meest sprekend van deze 5. Ik mis alleen de .nl achter webwinkel maar die kan ik er bijdenken, geen probleem. Kroontje en poppenwagen met lettertype matcht leuk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-shanax-2O3zjUMi

ShanaxShanax

Hallo,
Hierbij nog wat nieuwe ontwerpjes. Misschien is dit meer in de richting van wat u zoekt? Kijk uit naar uw commentaar.

PWWBrand01PWWBrand01

We krijgen helaas geen bericht van toevoegingen, ik zie deze nu pas. De 1e en 3e (van boven naar onder gezien), beide met witte achtergrond springen er voor mij uit. Beide zonder streepje voor webwinkel staat denk ik mooier, het woord webwinkel.nl iets meer naar het midden bij de 3e is denk ik iets meer in evenwicht. Maar ze zijn leuk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-shanax-vxBzqKyO

ShanaxShanax

Hallo,

Hierbij wat ontwerpjes van logo's. Natuurlijk kunnen er nog aanpassingen gemaakt worden! Hoop van u te horen.

PWWBrand01PWWBrand01

Beste Shanax, Bedankt voor het ontwerp. Het sterretje op de i vind ik leuk. De www letters hoeven er niet bij (is voor elke site hetzelfde dus overbodig). Ook de kroontjes zijn leuk maar we zoeken iets wat meer vullend is. Als ik alleen de naam met een klein poppenwagentje boven aan de website plaats vind ik het wat karig. Wel vind ik het onderscheid tussen de woorden poppenwagen en webwinkel goed. Hiermee springt het woord poppenwagen er uit. Ik weet niet of andere ontwerpers deze teksten ook kunnen lezen maar de woorden poppenwagen en webwinkel mogen van mij wel afwijken van elkaar m.b.t. grootte. Webwinkel (kleiner) half onder het woord poppenwagen (groter) is misschien ook wel wat.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.