Nieuw te starten bedrijf in de hout sector
Wedstrijd gegevens:
Pakket brons
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
Shiptim is het samenwerkingsverband tussen Enno en Saskia en houdt zich bezig met de verkoop, marketing en distributie van houtproducten en aanverwante artikelen.
Shiptim heeft een aantal websites onder haar beheer zoals www.deknadenrubber.nl, maritiemhout.nl en voert tevens een aantal product portfolio’s voor gerenommeerde bedrijven zoals Teakdecking Systems en Starvintage by Stardeck.
U kunt bij Shiptim terecht voor uw houtproducten maar ook als u een distributeur zoekt voor uw product. Door ons grote netwerk en partnerbedrijven beschikken wij over een groot klant- en relatiebestand die wellicht aansluit bij uw doelgroep. Wij zorgen ervoor dat uw product professioneel op de markt wordt gezet met de juiste begeleiding.
KERNWOORDEN
Samenwerking.
Wij werken samen met partnerbedrijven en geloven ook dat een goede samenwerking zal bijdragen aan een prettiger werken en een beter resultaat.
BEDRIJFSSPEERPUNTEN
- verkoop
- marketing
- distributie
Doelgroep:
BtoB en BtoC
scheepsbouw, interieurbouwers, timmerbedrijven, architecten, bouw in algemeen.
Particulieren die hun eigen boot bouwen of verbouwen.
Kleuren, favoriete logo's, must haves
CMYK
oranje: 1%, 50%, 91%, 0%.
blauw: 66%, 24%, 0%, 0%
Bruin: 22%, 28%, 39%, 6%
Roze: 0%, 65%, 4%, 00%
Dit zijn kleuren die ik mooi vind en die we al gebruikt hebben in wat uittingen. Hoeft niet allemaal gebruikt te worden. Ik sta open voor suggesties.
Ik wil graag een logo met de volgende kenmerken:
- zakelijk maar warm
- moderne, hippe uitstraling
- internationaal bruikbaar
- print en op web te gebruiken.
- niet te gericht op scheepsbouw of natuur.
- Indien zo gemaakt moet het logo alleen gebruikt kunnen worden zonder de tekst en toch herkenbaar zijn.
Onze bedrijfsspeerpunten moeten bij het logo vermeldt kunnen worden. Ze hoeven niet in het logo verwerkt te zijn maar dus wel als tekst erbij kunnen.
speerpunten: verkoop, marketing, distributie.
In mijn pdf bijlage staan wat logo's die mij aanspreken.
Mitchel
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Mitchel:
Beste Saskia,
Ik heb een modern logo voor je gemaakt die zowel b2b en b2c zal aanspreken. Hij komt zakelijk over met een herkenbaar houtpatroon. Ik heb voor een houtpatroon gekozen omdat je aangeeft dat er niet een specifieke doelgroep is. Het houtpatroon heeft altijd een raakvlak met al je doelgroepen. Het logo is vlak en herkenbaar. Te gebruiken op meerdere kleuren/zwart-wit.
Wat vind je van het logo?
Met vriendelijke groet,
Mitchel -
Saskia1 zegt :
Beste Mitchel,
Bedankt voor je ontwerp, ik vind hem mooi maar hij heeft wat weg van een logo van Foreco, dat is een houthandel. Dat moet ik maar niet doen :-)
Groeten,
Saskia -
Mitchel zegt
Beste Saskia,
Bedankt voor je feedback. Hij komt inderdaad wel in de buurt, alleen dan wat hipper ;-). Als dit inderdaad een van je concurrenten is dan is dit wellicht niet het handigst.
Als je denkt dat ik in de goede richting zit. Aangezien je het ontwerp wel mooi vind zal ik een andere logo voor je ontwerpen.
Met vriendelijke groet,
Mitchel -
Saskia1 zegt :
Beste Mitchel,
Bedankt voor al je ontwerpen maar ik heb gekozen voor een ander ontwerp.
Groeten,
Saskia -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-