Geen commentaar
Nieuwe bedrijfsnaam (internationaal) & logo
- Wedstrijd van: Leon Simons
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 15-08-2018
Datum einde: 29-08-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Leuk! Creatief! Ik mis een stukje consultancy/advies. Logitra wekt bij mij op dat ik transporteur ben (in plaats van logistics professional)

Solution vorm ik om tot soluleon zodat de link met jouw naam in jouw bedrijfsnaam + uw werkzaamheden mooi weergegeven wordt.
Leuk bedacht! Iets teveel gericht op Leon. Lijkt teveel eenmanszaak op die manier. Hopelijk kun je nog iets bedenken. Mvg Leon
Leuk bedacht! Iets teveel gericht op Leon. Lijkt teveel eenmanszaak op die manier. Hopelijk kun je nog iets bedenken. Mvg Leon