Nieuwe lijn eco-style bieren, beginnend met Pimpelblauw

Datum start: 15-07-2015

Datum einde: 10-08-2015

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
tennisloool

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We gaan een nieuwe lijn aan eco-bieren introduceren. Dit heeft alles te maken met een uniek stuk natuur dat nu in ontwikkeling is. Ligt op toeristische route en zal enkel nog sterker worden.
Naam van brouwerij is "Grote Pimpernel". De eerste speciaalbier gaat heten: "Pimpelblauw". Dit verwijst naar het pimpernelblauwtje, een zeldzame vlinder die enkel in dit gebied voorkomt. Vervolgens zal de lijn worden uitgebreid met "Pimpelwit" (witbier), met Pimpelgroen, Pimpelrood etc. Idee is om het etiket er uit te laten knallen, direct herkenbaar. Ook voor andere uitingen. Plan is om het in de wijde omtrek in horeca te verkopen.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Bij voorkeur een hip biertje dat zowel voor de oudere als jongere bierliefhebber wordt gewaardeerd.
Biertje dat verfrissend is, waarin grote pimpernel is verwerkt (wat bitter). Zal rond de 6% worden.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Bij pimpelblauw natuurlijk blauw. Dan kan de vlinder die dit symboliseert in blauw bijvoorbeeld. Er onder komt te staan: VERFRISSEND ALS DE NATUUR ZELF

Designer: EHD EHD
logo-ehd-hYDOVsNk

EHDEHD

Variant

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ehd-0nGSQ8bw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ehd-yJzZCd3w

EHDEHD

Opvallend en fris label logo met als beeldmerk een lijnenspel van de blauwe pimpernel.

Graag een reactie.

Mvg
Elwin

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.