Geen commentaar
Olsterwind, windpark van mensen
- Wedstrijd van: grokotoko.nl
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-02-2017
Datum einde: 06-03-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Geachte Mijnheer, mevrouw van Olsterwind BV,
Hier mijn tweetal ontwerpen voor een logo voor uw windpark OLSTERWIND BV.
Ik heb gekozen een natuurlijke kleur blauw en groen welke door de klant geassocieerd zullen worden met "groene en positieve energie".
Lettertypen gekozen welke goed passen, mocht u andere wensen hebben, kan dit natuurlijk voor u gewijzigd worden.
Ik heb in het eerste logo wind toegevoegd. Dit maakt het logo in een oogopslag herkenbaar. Door de wind lijkt er beweging in het logo te zitten. Ook heb ik het poppetje verwerkt in de letter i. Het poppetje straalt (in beide designs) blijdschap en vreugde uit, wat erg belangrijk is in uw logo. Een positief poppetje wordt geassocieerd met positieve energie en tevreden cliënten.
Bij het tweede logo heb ik de windturbine verwerkt in de letter i. Ook is het poppetje verbonden met de windturbine. (Dit was in eerste instantie wel uw voorkeur).
Ik zie uw reactie met belangstelling tegemoet.
Met vriendelijke en creatieve groet,
Marleen van Engelen

Geen commentaar

Geen commentaar