Geen commentaar
Ons logo is aan een update toe
- Wedstrijd van: Lotus Holland
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 20-03-2017
Datum einde: 27-03-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Nigz65,
Dankjewel voor de twee ingezonden logo's!
De logo's zien er strak uit! Dit vinden we erg positief. We willen namelijk geen associatie met een chinees, maar met een industrieel bedrijf. Naar ons idee komt dat goed terug bij deze logo's. Daarnaast vinden we het erg belangrijk dat we herkenbaar blijven voor onze doelgroep. We weten alleen niet zo goed of ze heel herkenbaar zullen zijn voor onze doelgroep. Misschien zou de lettertype hetzelfde moeten blijven of iets dergelijke (bij het bovenstaande logo). Dit is echter maar een suggestie.
Voel je vooral vrij om met eigen suggesties aan de hand van deze feedback te komen!
Met vriendelijke groeten,
Lotus Holland
* met een logo van een chinees restaurant (mijn excuses)

Geen commentaar