En nog het zelfde opzetje op een eventueel visitekaartje!
Datum start: 02-12-2015
Datum einde: 16-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo! nog even een ander opzetje!

Bij deze een nieuw opzetje met icoon! Ben benieuwd wat u ervan vind
Dat is inderdaad veel mooier, mijn dank!

Dit is een optie zonder icoontje erbij. Ik ben benieuwd wat u van de opzet vind!
Mijn dank! Mooi lettertype en de & in een andere kleur! Van mij mag er wel een icoontje bij om het logo net wat ' spannender' te maken!
Helemaal goed! Dan zal ik daar nog even een opzetje mee maken!