Een aantal verschillende randen in het bruin!
Ontwerp een aansprekend logo voor een nieuwe voedingsbox
- Wedstrijd van: Fleur de Groot
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-09-2015
Datum einde: 05-10-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Super! Dank je wel!
Mag ik je vragen om nog iets met de rand te doen? Ik zag bij een collega-ontwerper een bruine rand en dat spreekt mij wel aan. Ik blijf de letters te gek vinden!

Geen commentaar
Die laatste springt er wat mij betreft enorm uit! Dit vind ik het beste ontwerp tot nu toe!
top! Ik had al bedacht dat je de 2 verwoven B's dan ook als los beeldmerk zou kunnen gebruiken

Geen commentaar
thanks! misschien dat de letters zo nog wat meer eruit knallen. Vind je het nog wat om een paar voorbeelden van andere lettertypes te zien?
Heel graag! Ik waardeer je proactiviteit en creativiteit enorm! Alvast een compliment voor je inzet!

Leuk dat je zo enthousiast bent! Het bruin doet me aan chocolade denken, vandaar de toevoeging!
Erg leuk! Ik vind het bruin een goede toevoeging.

Geen commentaar

Geen commentaar
Bedankt voor de positieve beoordeling! Je hebt gelijk, ik vind het zonder die druppel ook sterker. Alle verdere feedback is uiteraard welkom!
Ik vind de vorm van het logo perfect! En de roze kleur ook nog steeds. En ik waardeer het dat je zo proactief bent!! Die bruine kleur die je in andere logo's hebt verwerkt maakt het logo nog sterker denk ik. Zou je dat eens willen proberen?

Geen commentaar
De kleur bruin vind ik een postieve toevoeging, past mooi bij het roze. Ik vind een semi-rond logo wel erg aansprekend en praktisch in plakken (komt in het begin in stickers op de doos).

Geen commentaar
Leuk logo maar het andere logo wat je aangeleverd hebt spreekt mij meer aan. Ik vind de letters wel leuker!

Geen commentaar
Ik vind de vormgeving van het logo erg aansprekend! En de kleur roze is perfect! De letters mogen nog iets strakker voor mijn gevoel. Ik vind de "druipende" B een beetje rommelig overkomen. Maar verder een erg leuk logo!