Geen commentaar
Ontwerp een allround logo voor de verkoop allerhande van fingerfood geserveerd bij "La Cabane"
Datum start: 03-11-2015
Datum einde: 17-11-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Deze combinatie vind ik te druk

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Ik prefereer de rechte muurtjes ;-)

Geen commentaar

Geen commentaar
Mooi! Dit is warm strak :-) mag ik de combinatie van het bovenste lettertype (vind ik het mooiste van de 2) en het onderste huisje eens zien aub?
Hallo albina
Ga ik doen, ik heb de lijnen expres niet strak en evenwijdig gehouden,
zo is het iets speelser en toch strak