Lettertype van de jaren 60... is HOT!
Logo is complementair bij het lettertype van de naam.
Succes!
Ontwerp een authentiek logo voor een Frans restaurant
- Wedstrijd van: thomashoedt
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 14-06-2017
Datum einde: 21-06-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Het logo is een 'c' van een lettertype.
Het drukt uit dat het om een geabstraheerd tafelbord (resto) gaat met eten...
Kleuren zijn aanpasbaar.
Succes!
U kan er ook een gezellig persoon in zien die geniet...
Klant kan zelf invulling geven.

Hier is gekozen voor een logo apart.
De letter 'C' heeft een kleur die jullie allicht appreciëren...
Het logo in de letter vertegenwoordigt de 'openheid' de gastvrijheid van jullie handelszaak. Is belangrijk, zeker in de HoReCa! Klantenbinding.
Succes!

Ik hou van een subtiel logo in de naam te verwerken (uitdaging).
Hier heb ik gekozen voor een turquoise kleur omheen de naam (zomers, terrassfeer, cosy,...).
Op de letter 'O' staat subtiel een klein bergje (ligging)...
Succes!

Oud lettertype voor een korte naam...
Aangezien het gelegen is aan de 'Kleine Berg', voegde ik boven de handelsnaam, een bergtekening toe (verwijzing = logo).
Succes!

En Français...
Het lettertype(stijl) is het logo.
Succes!