Pitch = aandacht vestigen op
case = onderdeel, zaak
Ontwerp een Bedrijfsnaam en Logo voor een Juridisch adviesbureau
- Wedstrijd van: cjm.jansen86
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-04-2017
Datum einde: 30-04-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



pitch = aandacht

Geen commentaar
JobFacility doet mij meer denken aan een uitzendbureau ;-)

Geen commentaar

Geen commentaar

Summit = hoogst haalbare

Geen commentaar
Hoi Alberts,
Bedankt voor je vele ontwerpen!
Ik heb Brandsuplly gevraagd om de categorie te wijzigingen naar 'logo' zodat de designers ook een logo bij het ontwerp voor de bedrijfsnaam kunnen maken. Dit geeft mij een beter beeld.
Zou je de bedrijfsnamen pitchcase, pro advies en optisight, met ondertitel kunnen verwerken in een logo zodat ik er een beeld bij heb?
Alvast bedankt!