Ontwerp een catchy logo voor een garderobeplanner
Wedstrijd gegevens:
- Wedstrijd van: Marloes Meerman
- Categorie: Logo
- Totaal budget: € 165.00
- Datum start : 21-11-2014 15:30
- Datum einde : 29-11-2014 15:21
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: jpg,ai,pdf
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 20
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
naam bedrijf: YourDressCoach
of YourDressCoach Marloes Meerman
Bedrijfsomschrijving:
Pitch: Samen vinden we je lievelingsoutfit in je eigen kast!
Bij mij kun je garderobeplanning boeken, bestaande uit stijl- & imago adviezen, kledingkast opruimsessie en evt. personal shopsessie. Verder kun je Het Imagospel bij mij spelen en geef ik workshops en Colour Coaching adviezenvoor wie meer kleur in hun leven willen en toe zijn aan verandering.
Doelgroep:
Vrouwen tussen de 35 en 50
Kleuren, favoriete logo's, must haves
graag het gebruik van de kleur magenta
of de 6 kleuren van de chakra (rood, oranje, geel, groen, blauw en paars)
Budget Media
-
-
Toelichting van de designer Budget Media :
De twe letters m in magenta... ;-)
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Budget Media :
Ons eerste voorstel voor uw logo,
- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.
qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark
-
Marloes Meerman zegt :
Jullie zijn zeker op de goede weg. Misschien dat ik de M wat hard van kleur vind overkomen. Ik ga het nog even op me in laten werken.
-
Budget Media zegt
We kunnen de twee letter m ook een andere kleur geven hoor geen probleem ... Heeft u misschien een voorkeur ?
Mvg mark -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-