Hoi Ellen,
Bij deze mijn ontwerp. Ik heb de naam Live up Life op een speelse manier verwerkt.
Met vriendelijke groetjes,
Melvin
Ontwerp een creatief en vrolijk logo voor meditatie en mindfulness coachingspraktijk
- Wedstrijd van: Ellen ten Cate
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-06-2017
Datum einde: 19-06-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Melvin,
Ik vind het een leuk ontwerp, ook omdat ik zie dat je mijn eerdere idee duidelijk hebt gebruikt als inspiratie.
Wel vind ik dat de afbeelding van de zon te sterk is.
Mijn originele idee was dit: het geluksgevoel van opstaan op een heerlijke frisse ochtend in de natuur kijkend naar een opkomende zon, dat is voor mij Live Up Life.
Ik hoop dat je hier wat mee kan en zie je volgende ontwerp tegemoet.
Groetjes,
Ellen ten Cate
Hoi Ellen,
Dank voor je feedback. Ik ga het mee nemen in het nieuwe ontwerp.
Groetjes,
Melvin