Goedemiddag,
Hierbij nogmaals het lettertype aamngepast en ook de subtle "coaching" toegevoegd.
Verder heb ik het logo uitgewerkt en toegepast op een visitekaartje.
Mvg
Michiel Vlaanderen
Ontwerp een creatief en vrolijk logo voor meditatie en mindfulness coachingspraktijk
- Wedstrijd van: Ellen ten Cate
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-06-2017
Datum einde: 19-06-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Michiel,
Bedankt voor de aanpassing. ik ben er erg tevreden over en heb zelf geen opmerkingen meer. Als jij nog ideeën hebt dan zie ik het graag.
Heel erg bedankt.
Met vriendelijke groet,
Ellen
Heeft het nog zin om het ontwerp asm te passen of een alternatief in te sturen, u heeft al diverse logo's vier sterren gegeven, en ook al een soort van definitieve uitslag.
Het lijkt nu alsof u eigenlijk al een keuze heeft gemaakt?
Met vriendelijke groet
Michiel Vlaanderen
Hallo beste Michiel,
Uiteraard heeft het zin. Mijn definitieve uitslag laat ik pas 19-06 weten. Ik vind het jammer dat je zo reageert, liever had ik een positieve en professionele reactie gezien ontremd het logo.
Wat betreft aanpassingen zie ik graag jouw ideeën tegemoet, want ik vind het een erg mooi logo hoe het nu is.
Met vriendelijke groet,
Ellen
Dag Ellen
Ik begrijp niet goed waarom mijn reactie negatief zou zijn of onprofesioneel genoemd zou moeten worden. Juist mijn profesionaliteit en jarenlange ervaring zorgt er voor dat ik deze vraag stel, een reële vraag om te checken waar ik aan toe ben. En mijn positiviteit zit hem in het logo, ik heb geprobeerd een logo naar uw zin te maken en ik denk dat dat gelukt is.
Ik vind het spijtig dat u het zo ziet. Ik kijk uit naar uw definitieve keuze.
Met vriendelijke groet,
Michiel Vlaanderen

Dag Ellen,
Dank voor uw feedback. Ik heb het logo iets aangepast.
Een ander speelser lettertype en ook de circel heb ik een speelsere touch gegeven.
ik hoor graag weer uw reactie hierop.
Mvg
Michiel Vlaanderen
Graag uw reactie op deze correcties,
Alvast bedankt,
Michiel
Goede dag beste Michiel, Bedankt voor je logo. Het lettertype is niet helemaal mijn smaak. graag zie ik een wat minder dik en sierlijker lettertype. mischien is er ook nog een mogelijkheid om het woord 'coaching' er in te verwerken? Verder ben ik erg tevreden en kijk ik uit naar de aanpassingen. groetjes Ellen

Geachte mevrouw Ten Cate, beste Ellen,
Hierbij het concept ontwerp voor uw logo.
Ik verneem graag uw reactie,
Met vriendelijke groet
Michiel Vlaanderen
Beste,
Graag ontvang ik van u een waardering, zodat ik eventueel het logo nog kan aanpssen/ verbeteren.
mvg
Michiel Vlaanderen
Hoi Michiel,
Bedankt voor je mooie inzending, hierbij de feedback.
Ik vind het een erg verfrissend ontwerp vergeleken met anderen en rustig ook.
Wel mag er wat mij betreft iets meer detail in verwerkt worden, ook mag het lettertype wat minder zakelijk.
Bedankt nogmaals en ik kijk erg uit naar je volgende ontwerp.
Groetjes,
Ellen ten Cate