Het logo is geinspireerd op de ondergaande zon en een ijsje. Een iconisch en snel herkenbaar logo met een vrolijke twist.
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor je inzending, leuk bedacht maar niet wat ik zoek. Ik wil graag een op zichzelf staande naam zonder 'dingen' eromheen. De naam is nu niet opvallend genoeg. Ook oogt het geheel niet sierlijk maar eerder hoekig in mijn ogen.