Nog een poging...
Ontwerp een eigenzinnig logo voor een nieuw detacherings- en werving & selectie bureau in de techniek
- Wedstrijd van: Heronengineers
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-09-2014
Datum einde: 23-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Een viertal nieuwe voorstellen misschien zit er een richting tussen?
Mvg Mark
Nee sorry Mark. Hoop dat ik niet te moeilijk ben, maar het gradient vind ik niet mooi. Liever 2 of 3 strakke kleuren in één logo. De bovenste 2 vind ik te koel.

Geen commentaar

Ons eerste voorstel voor uw logo, qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark
Mark, dankjewel. Helaas ben ik niet enthousiast over dit logo. Vooral de kleuren vind ik niet mooi. Met de vorm kan wellicht verder gewerkt worden (niet de 3D variant). Misschien zachtere kleuren en een beetje spelen met de vorm??
Dank voor de moeite in ieder geval!
De logo's zijn tot nu toe wel allemaal erg koel en zakelijk. Gezien het eigenzinnige karakter wat ik wil uitstralen, sta ik ook zeker open voor meer speelse logo's, met wat meer kleur en een frissere en levendigere uitstraling.