Ontwerp een fris, helder en herkenbaar logo voor een goede doelen organisatie gericht op kinderen in Nepal

Datum start: 17-04-2018

Datum einde: 24-04-2018

Totaal budget: € 369.00
Nieuwste inzending
Book cover
tennisloool

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp een fris, helder en herkenbaar logo voor een goede doelen organisatie gericht op kinderen in Nepal. Het logo moet communiceren dat wij werken voor kinderen, dat zij bij ons eerst komen. Wij bieden hen onze helpende hand en zijn hun vangnet als ze dat nodig hebben. Het mag kleurrijk als Nepal zelf, maar niet te...We willen het logo gebruiken in al onze communicatie, zowel on- als online. We zijn op zoek naar die ondefinieerbare X-factor waarvan we meteen zeggen 'ja, dat zijn wij'.

Let op: we gaan in onze communicatie 'Smiling Faces' als naam gebruiken.

Bedrijfsomschrijving


www.4smilingfaces.com
Wij verbeteren de leefwereld van kinderen in kindertehuizen in ontwikkelingslanden met concrete, kleinschalige projecten waarbij zij centraal staan. Wij ondersteunen de kinderen ook als ze met 18 jaar die tehuizen moeten verlaten zonder dat ze een vangnet hebben om op terug te vallen. Bij ons komen de kinderen eerst, want met onze hulp komen zij zoveel verder, kunnen zij hun eigen keuzes maken en hun leven zelf vormgeven.

Doelgroep


We werven onze fondsen in Nederland en doen ons doelgroepwerk in Nepal. Het logo moet dus internationaal aanspreken.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zie bijgevoegd document voor nadere bijzonderheden

Designer: lisagiacomuzzi lisagiacomuzzi
design_logo-lisagiacomuzzi-qdma1DzE

Geen commentaar

HH4SFHH4SF

Hoi Lisa,
Dank je wel!
Ik wacht nu even af wat er verder nog komt, maar je hoor zeker nog van mij.
Vriendelijke groet, HH4SF

lily_lily_

Dank!

lily_lily_

(I change my session because I lost my email password)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
design_logo-lisagiacomuzzi-6HvNgQkq

Geen commentaar

lisagiacomuzzilisagiacomuzzi

Big « smilingface » :) but we have to concentrate to see it

HH4SFHH4SF

Hallo Lisa,
Dank voor je inzending. Mooi en simpel.
Behoort tot nu toe tot de favorieten.
Ik zou 'm ook wel in andere kleuren kombi's willen zien...
En ik verwarde de smily eerst voor knop...dus wellicht kan je iets doen aan de herkenbaarheid van dat smoeltje zodat het iets vrolijker wordt...nu is het te neutraal naar mijn idee.
Hoop dat je hier wat mee kan.
Vriendelijke groet, HH4SF

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.