Geen commentaar
Ontwerp een fris logo voor een Jongerencoach
Datum start: 28-09-2016
Datum einde: 05-10-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dankjewel! Leuk!! En goed aangepast

Ik begrijp wat u zegt over het zakelijke en dat het wat speelser mag. Ik heb dit geprobeerd aan te passen in de volgende ontwerpen.

Bedankt voor uw feedback. De link werkte helaas niet. Maar ik heb de oranje kleurstelling doorgevoerd.
Dankjewel. Ik denk toch dat die donkerblauwe kleur het mooist is in combinatie met oranje en de andere kleuren!
Hoi. Ik vind jouw blauwe logo (2e druk) en de oranje (meest bovenin) het mooist. Ik vind het logo mooi, maar er mist toch iets. Dit komt denk ik doordat het wat recht toe recht aan is. Misschien kun je nog iets anders met het poppetje doen? Mijn doel is om zelfkennis te vergroten van jongeren zodat ze aan de hand daarvan doelen kunnen bepalen en bewuste keuzes kunnen maken.
Naast jouw logo vind ik het logo van van hul leuk qua. Die is erg speels, maar die mist het zakelijke. Die van jou is zakelijk, maar mag nog iets origineler. Kan jij hier iets mee?? (vind het lastig om te verwoorden hoe het er dan wel moet uitzien)

Bedankt voor uw feedback. Ik heb het op twee manieren proberen te verwerken in dit ontwerp.
Dankje, jij bent snel! Ik vind de bovenste het mooist.. Alhoewel ik twijfel over of ik dit mooier vind dan je 1e ontwerp, waarbij je duidelijk onderscheid hebt in kleur. Zou je ook nog iets in een andere kleurstelling kunnen maken? Ik zie nu met name blauw en groen, wat heel fris is. Maar bijv iets met oranje en wit? Ik heb een notitieblok van de Hema, misschien kun je daar ook iets mee? http://www.hema.nl/winkel?fh_location=//nlhema/nl_NL/categories<{nlhema_nl9855}/categories<{nlhema_nl9855_nl9922}/categories<{nlhema_nl9855_nl9922_nl10178}/categories<{nlhema_nl9855_nl9922_nl10178_nl10322}/vnl_fh_hema_basiskleur>{bruin}&fh_modification=d048c231-7f80-4e53-bcb7-55d91296219e,c7e9b3ac-ed9e-4e89-8cfd-4ab1f059c75f,da35a73e-0e9c-48bc-a660-751a953ccfeb,&fh_secondid=pnl_14100593&fh;_sort_by=++undefined&color=kraft

Bij deze een kleine detail aanpassing op het eerste voorstel. Uw feedback is welkom.
Leuk! Dankje! Poppetje maakt het speels. Wat ik mooi vind is Klaske de en dan op de volgende regel Jongerencoach, dat zie ik in 1 ander logo terugkomen naast die van jou. Zou een overgang in kleur bij 'jong' ook mooi zijn? Dus dat Jong bij wijze van, van de ene naar de andere kleur overgaat?

Bij deze een eerste voorstel voor uw logo. Uw feedback is meer dan welkom.