Geen commentaar
Ontwerp een fris logo voor een Jongerencoach
Datum start: 28-09-2016
Datum einde: 05-10-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Hoi K de Jong
Een beetje out of de box maar ik hoor graag uw feedback
met creatieve en vriendelijke groeten Petje
Dankjewel! Out of the box is goed! Maakt het wel speelser!
Dank U wel :) K de Jong
Mvg Petje

Geen commentaar
Dank U wel :) K de Jong
met creatieve en vriendelijke groeten Petje
Dankje, ik vind deze mooier. Maar ben nog niet overtuigd... Nadruk ligt denk ik teveel op Klaske.. En er mist nog wel iets, komt met name omdat het geen franjes heeft. Ik houd wel van simpel en duidelijk, maar ik mis karakter. Ik hoop dat je daar iets mee kunt:)

Geen commentaar
Dankjewel. Wat voor mij ontbreekt is de twist naar mijn achternaam en ik vind dat de groene kleur teveel naar geel neigt..
Dank U wel K de Jong
ik heb hem aangepast en de twist naar uw achternaam ook door de kleuren (de jong) aangepast
met creatieve en vriendelijke groeten Petje

Geen commentaar
Dank U wel K de Jong
ik hoor graag uw feedback om hem aantepassen
met creatieve en vriendelijke groeten Petje
Hallo. Ik vind de groene en blauwe kleuren fris... Het grijze vind ik niet mooi. Vind het logo daarnaast speels door het lettertype en het verschil qua grootte. Alleen staat de e in verband met jongeren en de k, de en coach door jouw kleurgebruik. Dat klopt voor mijn gevoel niet..
Dank U wel K de Jong
Voor uw feedback ik heb inmiddels 4 versies gemaakt welke ligt het meest in de buurt
met creatieve en vriendelijke groeten Petje