Ontwerp een fris logo voor onze medische multidisciplinaire praktijk REviVA!

Datum start: 29-11-2020

Datum einde: 24-12-2020

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
FARZANA SIDDIK

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een nieuw logo voor onze jonge multidisciplinaire groepspraktijk REviVA, waar fysiotherapie (kinesitherapie), groepslessen en personal training én een vroedvrouw onder één dak huizen.
Onze kernwaarden zijn positivisme, empathie en een actieve gezonde levensstijl waarbij we niet alleen curatief willen zijn maar ook preventief iedereen naar een gezonder leven willen leiden! Het logo moet deze enthousiaste, dynamische en betrokken visie uitstralen, waarbij we willen wijzen op het REVAlideren door de kinesisten, het nieuwe leven (VIVA) door de vroedvrouw, en het her-leven (REviva) als in "je herboren voelen" dankzij onze diensten en therapieën.
In bijlage het "oude" logo toen we nog enkel een fysiopraktijk waren met als kenteken een wervelzuil. Indien mogelijk mogen kleuren of een deeltje van deze wervelzuil terugkomen in het nieuwe logo, zodat het voor onze klanten herkenbaar blijft.

Bedrijfsomschrijving


REviVA is een multidisciplinaire groepspraktijk, waarbij het team uit 3 fysiotherapeuten bestaat, 1 personal trainer en 1 vroedvrouw. Deze is uitgegroeid uit een fysio-praktijk die vooral in Manuele Therapie gespecialiseerd is (behandeling van rug- en nekklachten) en daarnaast ook veel pre -en postnatale therapie aanbiedt. Vandaar de vruchtbare samenwerking met een vroedvrouw, die ook tijdens de zwangerschap als na de bevalling de klanten begeleidt.
Daarnaast organiseren we ook tal van groepslessen voor mensen met rugklachten, maar ook voor de kersverse mama's onder de vorm van buggy bootcamp lessen outdoor.
We willen zowel een curatieve als preventieve aanpak bieden, zodat we mensen begeleiden naar een actievere gezonder levensstijl. Positivisme, empathie en actieve levensstijl dragen we hoog in het vaandel!

Doelgroep


Gemiddelde leeftijd doelgroep: 20-65 jaar, mannen en vrouwen, met als subgroep zwangere vrouwen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De blauwgroene tint van het "oude" logo liefst op een of andere manier laten terugkomen. De combinatie van een lichte turkoize tint in combinatie met een contrasterende donkerblauwgroene tint waarbij de letters RE en VA in eenzelfde thema zijn, vind ik een meerwaarde om het “revalideren” als belangrijkste discipline naar boven te laten komen.
BIJKOMEND: het logo zou ook bruikbaar moeten zijn als beeldmerk om te gebruik op social media, zodat we bij het maken van een post telkens het logo (of een onderdeel ervan) onderaan in de hoek kunnen plakken.

Designer: stevan banjac stevan banjac
logo-stevan-banjac-tkj6rBBI

Geen commentaar

stevan banjacstevan banjac

Greeting. Thanks for the suggestion

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stevan-banjac-Iq4xzlfE

Geen commentaar

Lucia Vanden EyndeLucia Vanden Eynde

Ook wel mooi! Mss eens de letters RE en VA ook eens in dezelfde kleur proberen zodat het duidelijk wordt dat het over revalideren gaat?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stevan-banjac-OZNgdszQ

Geen commentaar

Lucia Vanden EyndeLucia Vanden Eynde

Leuk! Het mist misschien alleen nog een beetje "pit". Er ontbreekt precies nog iets, al kan ik niet specifiek zeggen wat juist... sorry!

Lucia Vanden EyndeLucia Vanden Eynde

Kan je eens proberen de wervelzuil als "i" te integreren?

Lucia Vanden EyndeLucia Vanden Eynde

Ik verkies toch dit design boven het laatste nieuwe... Zou je ook eens kunnen proberen de letters RE en VA in dezelfde tint te plaatsen? Het blauwe van de wervenzuil zou ook iets blauwgroener mogen ipv blauw.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stevan-banjac-NVBSRM3c

Geen commentaar

Lucia Vanden EyndeLucia Vanden Eynde

Leuk hoe je de V en de A's gebruikt hebt. De achtergrond zou ik liever wit houden, en ook de vermelding van "praktijk" zou ik weglaten.

Lucia Vanden EyndeLucia Vanden Eynde

Bij nader inzien kan "praktijk" toch blijven want dit is toch een meerwaarde in je logo. Zou je dus in dit ontwerp ook het puntje van de I in het turquoise kunnen zetten, want dat komt wel heel mooi tot zijn recht!
Kan je volgende kleuren ook eens toepassen op je ontwerp:
lichte kleur: #0f556e
donkere kleur: #32a095
donkere achtergrond: #09212d
Dankje!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.