Geen commentaar
Ontwerp een fris, strak en trendy logo voor Reflex Hairstyling
Datum start: 08-09-2013
Datum einde: 07-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Goedenavond Esmeedrop,
Tijdens het TV kijken schoot mij een bepaald beeld door mijn hoofd, heb direct een paar schetsen gemaakt en een daarvan digitaal uitgewerkt tot dit ontwerp.
Ik ben zeer benieuwd wat jullie van dit logo vinden en lees dan ook graag snel jouw reactie.
Natuurlijk kan een en ander ook na sluiting van de wedstrijd nog worden uitgewerkt.
Groet,
hms@4plusdesign.com

Geen commentaar

Geen commentaar