Beste ekiaam1989, hierbij mijn eerste ontwerp voor 'Gordiaanse Knoop'. Ik heb het ontwerp met opzet zo strak mogelijk gehouden zodat het logo zeer herkenbaar blijft. De onderregel kan natuurlijk ook weggelaten worden. Ik ben benieuwd naar uw reactie. Met vriendelijke groet, Ab
Ontwerp een jong,kleurrijk modern logo voor een zzp-er met kennis over WMO,ZVW,WLZ, eigen regie
- Wedstrijd van: ekiaam1989
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-01-2016
Datum einde: 19-01-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Ab, ik vind de trefwoorden eronder wel een leuk idee Verder vind ik de stijl niet zo mooi als ik eerlijk ben. Doet mij op de een of andere manier aan een autodealer denken.