Beste Pieter,
Hierbij mijn idee voor het logo van Pyrus. Ik heb getracht een robuust, doch vriendelijk logo neer te zetten zonder al te veel poespas. De kleuren die ik heb gebruikt zijn afgeleid van een peer. De boog staat voor veiligheid / zekerheid.
Ik kijk uit naar uw reactie,
Met creatieve groet, Ted
Ontwerp een krachtig, zakelijk doch vriendelijk logo
Datum start: 05-02-2019
Datum einde: 12-02-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

